Apgyvendinimas

Mes Jums siūlome privačius ir komfortabilius numerius ar atskirus namelius prie Žiedelio ir Platelių ežero.  Gamtos apsuptyje ir ramybėje susiguli dienos įspūdžiai, nurimsta mintys ir apglėbia sapnai..

Jei kyla noras pabėgti nuo rūpesčių, darbų ar įkyrių skambučių, nuo miesto triukšmo, palepinti kūną ar įkvėpti gryno oro – kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“ kaip tik Jums.

Vasarnamis

Dvidešimties vietų namas ant Žiedelio ežero kranto. Penkiasdešimties vietų salė, pirtis, lauko terasa ant ežero kranto, šokių salė po stogu, antrame aukšte kambariai.

Pirties namelis

Privatus 4 vietų namelis su visais patogumais. 2 kambariai antrame aukšte. Pirmame aukšte virtuvėlė, salė su vaizdu į ežerą, tik privačiam naudojimui pirtis.

Troba

Penkis kambarius turintis antras namo aukštas. Jame rasite dviviečius, triviečius, keturviečius kambarius su visais patogumais. Didelį holą su visa virtuvės įranga.

Vila

Mažasis filialas prie didžiojo Platelių ežero, išskirtinai privačiam poilsiui, kompanijai iki 11 žmonių. Tai vieta, kur dera metų patikrinta klasika ir šiuolaikiniai patogumai, žmogaus neliesta gamta ir patogiai sutvarkyta teritorija. Sodyba pradėta eksploatuoti 2016 m. Idiliškam poilsiui. Visi patogumai, išskirtinis privatumas.