Renginiai

Nesvarbu ar Jūsų šventė didelė ar maža – mūsų komanda padės Jums suorganizuoti įsimintiną laiką mūsų sodyboje. Pasirūpinsime pramogomis, nakvyne, maitinimu. Didelė sodybos teritorija leidžia privačiai jaustis net iki 50 žmonių vienu metu.

ĮMONIŲ RENGINIAI

Sodybos teritorija puikiai pritaikyta įmonių renginiams. Mes neturime kaimynų, kuriems trukdys jūsų džiaugsmas, tačiau turime daug erdvės Jūsų kolektyvo aktyviam laisvalaikiui. Linksmos pramogos – kartu su partneriais galime pasiūlyti daug pramogų jūsų kolegoms: irklenčių varžybos, vandens futbolas, dviračių žygiai, pėsčiųjų žygiai, karinės pramogos, medaus, arbatų degustacijos ir dar daug kitų. Patogi nakvynė – jaukūs dviviečiai – keturviečiai kambariai.

ASMENINĖS ŠVENTĖS

Naujai rekonstruota šviesi ir jauki salė, išskirtinai graži aplinka, erdvios terasos, skanus maistas, puikus aptarnavimas – visa tai ir dar daugiau leis sukurti nepamirštamą šventę ir puikiai drauge praleisti laiką. Patogus apgyvendinimas dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose, privati teritorija leis jaustis patogiai ir saugiai kiekvienam Jūsų svečiui.

MOTERŲ SVEIKATINGUMO STOVYKLOS

Sodyboje organizuojame moterų sveikatingumo stovyklas, kurių metu kviečiame atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir atsipalaiduoti. Pilatesas, joga, skanus ir sveikas maistas ir įvairūs užsiėmimai, bent dvi dienas leidžia susikoncentruoti ir grįžti į savo esybę. Užsiėmimai su įvairių sričių specialistais, pagal jūsų pageidavimą. Jei nežinote ko tiksliai norite, padėsime ir pasiūlysime įvairiapusę programą


Vieta nakvynei iki 50 vietų (3 poilsiui skirtuose namuose, 15 kambarių).
Sodybos nuomos kainos, nuo 1000 eur.

Dėl detalesnės infomacijos dėl kainų ir užimtumo
kreiptis telefonu +37068609867 arba el. paštu: info@prieziedelio.lt